رهبرى کردن درمانی مسمومیت کرمانشاه بیمارستان

رهبرى کردن: درمانی مسمومیت کرمانشاه بیمارستان شبکه بهداشت و درمان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار پزشکی علت مسمومیت مردم کلاردشت «نوروویروس»اعلام شد

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: «نوروویروس»، علت مسمومیت مردم کلاردشت است. 

علت مسمومیت مردم کلاردشت «نوروویروس»اعلام شد

علت مسمومیت مردم کلاردشت «نوروویروس»اعلام شد

عبارات مهم : ویروس

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: «نوروویروس»، علت مسمومیت مردم کلاردشت هست.

به گزارش ایسنا، «فرزاد گوهردهی» مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جمع با خبرنگاران در مورد آخرین اوضاع از وقوع بیماری گوارشی در شهرستان کلاردشت، با بیان این که در طول ۲۴ ساعت گذشته روند مراجعه بیماران مبتلا به این بیماری رو به کم کردن بوده اظهار کرد: همه بیماران مراجعه کننده بعد از انجام کارها درمانی مورد نیاز به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند و هم اکنون هیچ مورد خوابیدن در بیمارستان نداریم.

وی تصریح کرد: علیرغم این که روند مراجعه این گونه بیماران رو به کم کردن هست، ولی این بیماری در صورت رعایت نکردن کامل بهداشت فردی از سوی بیماران و خانواده های آن ها قابل انتفال خواهد بود.

علت مسمومیت مردم کلاردشت «نوروویروس»اعلام شد

گوهردهی با اشاره به این که تظاهر بیماری در بیماران مراجعه کننده به صورت بیماری گوارشی با علائم خفیف هست، شیوع ویروسی به نام نوروویروس را علت بیماری دانست و اظهار کرد: این ویروس از راه دهان و از طریق مصرف آب و غذای آلوده انتقال یافته می شود هم چنین دست و سطوح آلوده به ویروس(دستگیره در، تلفن و …) نیز از دیگر راه های مرسوم انتقال این بیماری هست.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در توصیه به شهروندان بر رعایت بهداشت فردی تأکید کرد و شستن دست ها، جوشاندن آب آشامیدنی و ضدعفونی کردن سبزیجات و میوه های تازه در پیشگیری از این بیماری بسیار موثر دانست.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: «نوروویروس»، علت مسمومیت مردم کلاردشت است. 

واژه های کلیدی: ویروس | پزشکی | بیماری | دانشگاه | مسمومیت | مازندران | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog