رهبرى کردن درمانی مسمومیت کرمانشاه بیمارستان

رهبرى کردن: درمانی مسمومیت کرمانشاه بیمارستان شبکه بهداشت و درمان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چه در سر کی‌روش می‌گذرد؟

سه روز، فقط سه روز تا روز آینده جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران باقی مانده هست. کشور عزیزمان ایران جمعه ساعت 19:30 در نخستین بازی خود در جام جهانی 2018 روسیه به

چه در سر کی‌روش می‌گذرد؟

چه در سر کی روش می گذرد؟

عبارات مهم : ایران

سه روز، فقط سه روز تا روز آینده جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران باقی مانده هست. کشور عزیزمان ایران جمعه ساعت 19:30 در نخستین بازی خود در جام جهانی 2018 روسیه به مصاف مراکش می رود. کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی ایران، دیدار با مراکش را بااهمیت ترین بازی کشور عزیزمان ایران در روسیه می داند. نتیجه گرفتن در این دیدار می تواند کشور عزیزمان ایران را به تاریخ سازی برابر اسپانیا و پرتغال، دو غول فوتبال جهان، امیدوار کند. بااهمیت ترین دغدغه کارلوس کی روش در این روزها گزینش ترکیب مهم هست. کی روش در دو سال اخیر نشان داده در هر بازی می تواند حریف را غافلگیر کند و حدس زدن ترکیب مهم کشور عزیزمان ایران کار راحت ای نیست. با وجود این ، می توان با توجه به بازی دوستانه تیم ملی برابر ترکیه و اوضاع اردوی تیم ملی، راجع به ترکیب کشور عزیزمان ایران در بازی با مراکش آینده نگری کرد.

چه در سر کی‌روش می‌گذرد؟

وضعیت روشن دروازه

کارلوس کی روش علی رغم چهار سال پیش، این بار راجع به دروازه بان ابهامی ندارد. جام جهانی 2014 با تصمیم غافلگیرکننده کی روش در درون دروازه همراه شد؛ علیرضا حقیقی از رحمان احمدی و دانیل داوری سبقت گرفت و در هر سه بازی ثابت بازی کرد. این بار ولی کی روش دروازه بان خود را از ماه ها قبل گزینش کرد. علیرضا بیرانوند قطعا شماره یک کشور عزیزمان ایران در روسیه خواهد بود. رشید مظاهری و امیر عابدزاده هم ذخیره های بیرانوند هستند.

قلب خط دفاعی

سه روز، فقط سه روز تا روز آینده جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران باقی مانده هست. کشور عزیزمان ایران جمعه ساعت 19:30 در نخستین بازی خود در جام جهانی 2018 روسیه به

خط خوردن سیدجلال حسینی معادلات قبلی را به هم زد. مرتضی پورعلی گنجی، نفر مهم این پست خواهد بود. از بین پژمان منتظری، مجید حسینی، روزبه چشمی و محمد خانزاده، یک بازیکن با پورعلی گنجی يك زوج تشکیل می دهد. ترکیب بازی با ترکیه و تمجید درخور توجه کی روش از روزبه چشمی که او را مدرن ترین مدافع 10 سال اخیر خواند، نشان می دهد باید منتظر زوج پورعلی گنجی-چشمی بود.

دفاع های کناری

در دفاع راست، احتمالا رامین رضاییان بازیکن ثابت کشور عزیزمان ایران در بازی با مراکش خواهد بود. خط خوردن وریا غفوری شانس رضاییان را اوج برد. پژمان منتظری و محمد خانزاده دیگر بازیکنانی هستند که توان بازی در پست دفاع راست را دارند. کی روش در جام جهانی 2014 جهت بالابردن توان دفاعی تیم، از منتظری در دفاع راست استفاده کرد. شاید در این جام از رضاییان در بازی با مراکش و از منتظری در دو بازی بعدی استفاده شود. در دفاع چپ، ولی و اگری وجود ندارد و میلاد محمدی بازیکن ثابت هست. درصورتی که جهت میلاد مشکلی پیش بیاید، گزینه دوم حاج صفی هست.

هافبک های دفاعی

ایران معمولا با دو هافبک دفاعی بازی می کند. محرومیت سعید عزت اللهی در بازی اول، کمی دست کی روش را بسته هست. به احتمال فراوان، زوج احسان حاج صفی- امید ابراهیمی در میانه میدان قرار بگیرد. احتمال استفاده از زوج حاج صفی- شجاعی هم وجود دارد. در دو بازی بعدی با آخر محرومیت عزت اللهی شاید تغییراتی در این پست ایجاد شود.

چه در سر کی‌روش می‌گذرد؟

هافبک بازی ساز

یکی از پرسشها کی روش این پست هست. او چهار گزینه پیش روی خود می بیند؛ اشکان دژاگه، مسعود شجاعی، کریم انصاری فرد و سامان قدوس. دژاگه با توجه به مصدومیت قبلی خود، صددرصد آماده نیست. شجاعی و قدوس نیز شاید گزینه های اول کی روش نباشند. به همین علت در چند بازی از انصاری فرد که یک مهاجم هست، در این پست استفاده شد. دژاگه اگر از نظر بدنی مسئله نداشته باشد، در ترکیب بازی با مراکش قرار می گیرد.

سه روز، فقط سه روز تا روز آینده جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران باقی مانده هست. کشور عزیزمان ایران جمعه ساعت 19:30 در نخستین بازی خود در جام جهانی 2018 روسیه به

هافبک های کناری

چهره شاخص تیم ملی کشور عزیزمان ایران در سمت راست خط میانی توپ می زند؛ علیرضا جهانبخش، آقای گل لیگ هلند. راجع به ثابت بازی کردن جهانبخش هیچ بحثی وجود ندارد. در سمت چپ هم گزینه مهم مهدی طارمی هست. بااین حال طارمی در بازی دوستانه با لیتوانی، کمی آسیب دید و راجع به رسیدنش به بازی اول با مراکش کمی تردید وجود دارد. اگر مصدومیت طارمی جدی نباشد، او و جهانبخش دو هافبک کناری کشور عزیزمان ایران در بازی با مراکش خواهند بود. وحید امیری، مهدی ترابی و سامان قدوس هم نفرات ذخیره این پست اند.

مهاجم

چه در سر کی‌روش می‌گذرد؟

ایران با یک مهاجم بازی خواهد کرد و شانس سردار آزمون از رضا قوچان نژاد و کریم انصاری فرد کمی زیاد هست. بااین حال، این پست از آن پست هایی است که معمولا کی روش در آن تغییرات زیادی انجام می دهد و احتمالا به همه مهاجمان کشور عزیزمان ایران در جام جهانی، بازی خواهد رسید.

بازیکنان چندپسته

برای بازی با مراکش می توان از بازی علیرضا بیرانوند، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی گنجی، احسان حاج صفی و علیرضا جهانبخش صددرصد مطمئن بود. رامین رضاییان، روزبه چشمی، امید ابراهیمی و سردار آزمون نیز به ترکیب مهم خیلی نزدیک اند. مهدی طارمی و اشکان دژاگه اگر آسیب دیده نباشند، دیگر نفرات مهم خواهند بود. پژمان منتظری، کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی نفراتی اند که در صورت عوض کردن در این ترکیب 11نفره، بیشترین شانس را جهت بازی دارند. کی روش در دیدارهای انتخابی به صورت مرتب ترکیب مهم کشور عزیزمان ایران را عوض کردن می داد و نشان داد که فقط به 11 بازیکن اعتقاد ندارد. او بیان کرد در آسیا فقط یک تیم می تواند کشور عزیزمان ایران را شکست دهد و آن هم نفرات ذخیره تیم ملی اند. در این میان، حضور چند بازیکن با توانایی بازی در پست های متفاوت مثل پژمان منتظری، محمد خانزاده، روزبه چشمی، احسان حاج صفی، کریم انصاری فرد، مسعود شجاعی، مهدی طارمی، اشکان دژاگه، سامان قدوس و… این امکان را به سرمربی پرتغالی می دهد که دست باز تری داشته باشد. احتمال اینکه کی روش بخواهد مربیان حریف را غافلگیر کند و با ترکیبی غیرقابل آینده نگری به میدان برود، وجود دارد. او پیش از این گفته بود مراکش را به خوبی می شناسد، مراکش ولی شناختی از کشور عزیزمان ایران ندارد. سرمربی تیم ملی آخرین بازی تدارکاتی کشور عزیزمان ایران را هم پشت درهای بسته برگزار کرد تا ترکیب، تاکتیک و سیستمش لو نرود. رسیدن به اینکه در این روزها چه در سر کی روش می گذرد، کار راحت ای نیست. باید 72 ساعت دیگر هم صبر کرد.

شرق

واژه های کلیدی: ایران | مراکش | ترکیبی | بازیکن | بازیکنان | علیرضا حقیقی | علیرضا جهانبخش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog