رهبرى کردن درمانی مسمومیت کرمانشاه بیمارستان

رهبرى کردن: درمانی مسمومیت کرمانشاه بیمارستان شبکه بهداشت و درمان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شما هم مثل نایکی تیم را تحریم کردید! / حمله باورنکردنی کی‌روش

تنها یک تمرین باز جهت هواداران. مدت ها بود که درهای تمرین تیم ملی به روی هواداران باز نمانده بود. ولی این بار در حوالی شهر مسکو ، در کمپی که 30 کیلومتری بیرون ا

شما هم مثل نایکی تیم را تحریم کردید! / حمله باورنکردنی کی‌روش

حمله باورنکردنی کی روش:شما هم مثل نایکی تیم را تحریم کردید!

عبارات مهم : ایران

حمله آخر 5 روز قبل از بازی اول:ولی تا آخرین قطره جان مان می جنگیم!

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران یکبار دیگر در قامت منتقد ظاهر شد.

تنها یک تمرین باز جهت هواداران. مدت ها بود که درهای تمرین تیم ملی به روی هواداران باز نمانده بود. ولی این بار در حوالی شهر مسکو ، در کمپی که 30 کیلومتری بیرون از شهر بود ، ایرانی هایی که جهت حمایت از تیم ملی آمده بودند ، توانستند از حصار بسته تیم ملی عبور کنند و ستاره های ارزش را از نزدیک ببینند. مسیری طولانی مثل بزرگراه های جنگلی خودمان. در صبحی آفتابی و با آسمانی آبی و پاک. تماشاگران ولی شوری فوتبالی را به تمرین دادند. هیجانی که باور کنیم فوتبال زیباترین ورزش دنیاست. دخترک 14 ساله ای که باعشق نام سردار را فریاد می کرد.

شما هم مثل نایکی تیم را تحریم کردید! / حمله باورنکردنی کی‌روش

پسران اصفهانی که آمده بودند تیم ارزش را تشویق کنند ، همه آن دانشجویانی که مانده اند به علاقه جام جهانی. در این فضا تمرین کردن بی نظیر بود. مثل یک نعمت الهی جهت اوج بردن روحیه فرزند های تیم ملی. آن هم در مسکو که انگار هنوز هیچ نشانی از جام جهانی ندارد.

در شهری که تقریبا هیچ صدایی از فوتبال در آن جاری نیست. این قدر مرده و بی روح که دو خبرنگار هنگ کنگی جهت دیدن تمرین تیم ملی کشور عزیزمان ایران بیایند و با هیجان بگویند:«وای این همه شور حال ، بی نظیر هست. باورمان نمی شد. تا قبل از امروز که به اینجا بیاییم ، باورمان نمی شد که آمده ایم به میزبان جام جهانی. در هنگ کنگ فضای فوتبال و جام جهانی از اینجا داغ تر بود ولی امروز هیجان جام جهانی را در مسکو چشیدیم. »

تنها یک تمرین باز جهت هواداران. مدت ها بود که درهای تمرین تیم ملی به روی هواداران باز نمانده بود. ولی این بار در حوالی شهر مسکو ، در کمپی که 30 کیلومتری بیرون ا

تمرین تیم ملی ولی پر از شور بود. از همان لحظه اول در کمپ مستتر در بین درختان راش و دورنمای برج های بلند شهر و آسمان آبی کبود. آنجا ، آن وسط پر بود از خنده ها ، امیدها و وحشت ها. از همان لحظات نخست تمرین که کی روش خیلی طولانی شاید 20 دقیقه داشت با کریم انصاری فرد حرف می زد و مدام با دست به او نحوه حرکاتش در زمین را می گفت یا کمی قبل تر که یکی از همراهان تیم ملی برایم می گفت:«ترس داریم. بازی با لیتوانی خوب بود ها ولی شاید فرزند ها می ترسیدند. ولی تیم هنوز کار دارد. من خودم نگرانم.» همه این حس های بیم و امید در هم گره خورده بودند. در همه این لحظات ولی یک عامل است جهت دلگرمی. کسی که آن وسط مثل ژنرال همه چیز را مثل عقاب زیر نظر دارد.

کارلوس کی روش که خواسته بود بازیکنانش در روز ریکاوری بزنند به دل هواداران. جهت ارزش لاو بترکانند. بگویند ، بخندند و دل های ارزش را قرص کنند. او که در مصاحبه با رسانه های انگلیسی بر دو اصل تاکید داشت. یکی بر ظالمانه بودن اثر تحریم ها بر آماده سازی تیمش و بر اینکه تیمش جهت افزایش و پیروزی تا آخرین قطره از خونش را در زمین می گذارد. این قولی بود که به همه هواداران هم با صدای رسا می داد.

او که در تمام این مدت می گفته آیا خبرنگاران دور تیمش نیستند و از همه زیاد هنگامی که رسانه ها رسیدند ، دلش از رسانه ها خون بود. از آنها گلایه کرد که باعث شدند برنامه های تیم ملی به سوی دیگری برود.

شما هم مثل نایکی تیم را تحریم کردید! / حمله باورنکردنی کی‌روش

می خواست راجع به تحریم های نایکی حرف بزند ولی قبلش گفت:«شما رسانه ها که اولویت تان تیم ملی نبود ، اولویت تان لیگ قهرمانان آسیا بود و باعث شدید این باور رنگی در بین بقیه هم پیش بیاید و خواسته 80 میلیون نفر در اولویت قرار نگیرد ، شما هم بخشی از تحریم کننده های تیم ملی هستید و فرقی با نایکی ندارید.»

او می خندید ولی دلش خون بود. تقریبا دوباره آتش کرد. آتش به اختیار به سوی همه آنهایی که جهت تیم ملی محدودیت ایجاد کردند. آنهایی که پشت سر طرفداران قرمز و آبی پناه گرفتند و به تیم ملی تاختند. خیلی راحت و رک گفت تیم ملی را تنها گذاشتند و این تیم روی پاهای خودش تا اینجا رسیده هست. حالا امیدی به این تیم نباید داشته باشند و هر اتفاقی که بیفتد تنها حاصل تلاش خود تیم هست. خود همان گروه که مردم برایش داشتند غش می کردند. ستاره هایی که توی چمن ذوق زده بودند از این همه حس دلتنگی مردم و حسابی داشتند آن وسط چمن جهت ارزش دلبری می کردند.آری کی روش حاضر نشد در فاصله 5 روز مانده به بازی اول آتش بس بدهد. نخواست حتی بخشی از این هیجان دوست داشتنی نصیب آنهایی شود که به تیم ملی پشت کردند و خیلی صریح آنچه باید را گفت. تازه نمی خواست بگوید ولی این همه گفت!

تنها یک تمرین باز جهت هواداران. مدت ها بود که درهای تمرین تیم ملی به روی هواداران باز نمانده بود. ولی این بار در حوالی شهر مسکو ، در کمپی که 30 کیلومتری بیرون ا

او از روزبه به عنوان عالی ترین دفاع یک دهه گذشته نام برد. از سورپرایزش گفت که در ذهن بازیکنانش هست. از این گفت که اگر جان توشاک و باقی مربیان بزرگ آمده کشور عزیزمان ایران قدم ارزش روی چشم ولی تا زمانی که نگاه به فوتبال عوض نشود ، فوتبال به پیش نمی رود. او گفت:«بهترین نوازنده هم که باشی با پیانوی شکسته نمی توانی معجزه کنی.»

با همه این ها باز گفت و تکرار کرد که تا ته وجودشان می جنگند. جهت بازی با مراکش و دو بازی بعدش.

شما هم مثل نایکی تیم را تحریم کردید! / حمله باورنکردنی کی‌روش

بی خود نبود که طرفداران ایرانی روی سکوها هم با دیدن این هیجان و این شهامت ، هنگامی که دوربین ها روی ارزش زوم کنند فریاد بزنند ما قهرممان، بله قهرمان نه حتی دوم! به تیم ارزش امید دارند و رویای دور از دسترس ارزش جهت ارزش شیرین است.

آری رویاست و شاید دست نیافتنی . شاید به مشکل دیدن سردار آزمون از نزدیک جهت بهار ، دختر 14 ساله ساکن مسکو که رویایش داشتن یک تصویر با آزمون در همه این چند سال بود و حالا او به رویایش رسیده بود. رویایی که برایش فریاد می زد :عاشقتم… عاشقتم و خدایش را شکر می کرد.

آری سخت است رویای بردن . رویای رسیدن به موفقیت در این گروه سخت ولی لذت به حقیقت پیوستنش حتما شیرین تر است از اشک شوق بهار ، فریادهای سردار و چطوری ایرانی گفتن های علیرضا بیرانوند.

این جماعت طرفدار دیگر پشت حصار های سخت فیفا تا روز بازی کشور عزیزمان ایران و مراکش نمی توانند ستاره های ارزش را از نزدیک ببینند.

پشت ان درهای بسته هم کی روش آخرین دغدغه هایش جهت تیمش را حل می کند. تیم می رود به سمت تحقق رویاهای بزرگ. محقق می شوند؟ اگر هم تحقق پیدا نکنند اقلا کی روش و بازیکنانش خود را مقصر نمی دانند!

خبرانلاین /فرهاد عشوندی

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | فوتبالی | تحریم ها | رسانه ها | هواداران | جام جهانی | هواداران | جام جهانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog