رهبرى کردن درمانی مسمومیت کرمانشاه بیمارستان

رهبرى کردن: درمانی مسمومیت کرمانشاه بیمارستان شبکه بهداشت و درمان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی شاید این بار هم عمان میانجی گری کرده ، هفته گذشته ارتباطات غیرمستقیم ز

عبدالرحمن الراشد در الشرق الاوسط نوشت: این نخستین بار نیست که مدیر جمهور آمریکا با اتخاذ مواضعی متناقض، محافل سیاسی را غافلگیر می کند و به فاصله یک هفته، نخست ا

شاید این بار هم عمان میانجی گری کرده ، هفته گذشته ارتباطات غیرمستقیم ز

هفته گذشته ارتباطات غیرمستقیم زیادی بین مسئولان کشور عزیزمان ایران و آمریکا صورت گرفته / شاید این بار هم عمان میانجی گری کرده

عبارات مهم : ایران

عبدالرحمن الراشد در الشرق الاوسط نوشت: این نخستین بار نیست که مدیر جمهور آمریکا با اتخاذ مواضعی متناقض، محافل سیاسی را غافلگیر می کند و به فاصله یک هفته، نخست از زبان ترساندن علیه کشور عزیزمان ایران استفاده کرده و بعد از آن ایرانیها را دعوت به مذاکره می کند. به عقیده من، هفته گذشته ارتباطات غیر مستقیم زیادی بین مسئولان کشور عزیزمان ایران و آمریکا صورت گرفته هست. ترامپ جهت شروع اجرای تحریمها زمانی تعیین کرد تا به ایرانیها وقت مورد نیاز جهت ارائه عالی ترین امتیازها را بدهد. چه بسا عمان که سابقه انتقال پیامها بین کشور عزیزمان ایران و آمریکا را دارد، این بار نیز با سفر وزیر خارجه خود به ایالات متحده، قصد میانجی گری واضحی میان این دو کشور را داشته است.

به گزارش انتخاب، این روزنامه عرب زبان ادامه داد: نباید به این سرعت پیروزی یا شکست یکی از طرفین کشور عزیزمان ایران و آمریکا را اعلام کنیم؛ آیا که تسلیم شدن کشور عزیزمان ایران یا عقب نشینی امریکا، یک بازی فوتبال نیست. ولی یک مساله واضح وجود دارد و آن اینکه یکی از طرفها در این میان باید امتیازاتی بدهد.

احتمالا آمریکایی ها اطلاعات مورد نیاز در مورد نظر پایتخت کشور عزیزمان ایران اطراف مذاکره را در اختیار داشته اند و دعوت ترامپ از روحانی جهت مذاکره بدون پیش شرط، با استفاده از همین اطلاعات صورت گرفته است.

شاید این بار هم عمان میانجی گری کرده ، هفته گذشته ارتباطات غیرمستقیم ز

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | مذاکره | آمریکا | ایرانی | استفاده | آمریکایی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog